Opis stanowiska pracy

IMAGINE szuka Sales Accounta, który będzie współpracował z New Business Managerem.

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • analiza zapytań ofertowych i dokumentacji przetargowych
  • odpowiedzialność za przygotowanie ofert i prezentacji dla klientów przy współpracy z działami strategii, kreacji i technologii
  • wycena projektów oraz współpraca przy tworzeniu harmonogramów i planów projektu
  • poszukiwanie potencjalnych szans rynkowych i analiza sektora komunikacji marketingowej, głównie zorientowanej na digital
  • umiejętność interpretacji badań i raportów, dobra znajomość środowiska digital
  • analiza rynku i działań konkurencji
  • identyfikowanie potrzeb obecnych i przyszłych klientów Agencji.

Wymagania

  • Masz przynajmniej 2 lata doświadczenia w sprzedaży B2B?
  • Branża marketingowa nie ma przed Tobą tajemnic?
  • Uwielbiasz pracę zespołową i wiesz, jak pracować z ludźmi?
  • Jeśli myślenie analityczne to dla Ciebie chleb powszedni i swobodnie posługujesz się językiem angielskim (także branżowym), to nasza oferta jest dla Ciebie!

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie bezpośrednio poprzez portal.

Prezentacja firmy

Agencja interaktywna IMAGINE funkcjonuje na rynku od 2009 roku. S... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Sprzedaż - Account Management