Rzeźnik/wykrawacz wołowiny i cielęciny

IPF GROUP S.A.

centralna Francja, Limoges, zagranica

Opis stanowiska pracy

IPF spółka z o. o. Sp.K. jest firmą rekrutacyjną z kapitałem polskim, która świadczy usługi rekrutacji, doradztwa personalnego oraz leasingu personalnego w różnych sektorach gospodarki w Polsce oraz za granicą, głównie we Francji, Belgii oraz Niemczech. W 2013 roku pracę dzięki nam znalazło ponad 700 osób.

Obecnie dla naszego klienta belgijskiej firmy z branży mięsnej poszukujemy doświadczonych osób do pracy na stanowisku:

RZEŹNIK/WYKRAWACZ WOŁOWINY I CIELĘCINY
KLASOWACZ WOŁOWINY I CIELĘCINY
WYKRAWACZ WOŁOWINY I CIELĘCINY

Miejsce pracy: Limoges, Francja

Opis stanowiska pracy:

Do zadań pracowników należeć będzie trybowanie i klasowanie różnych części tusz wołowych i cielęcych (praca w szybkim tempie)
Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie
- legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- pomoc w znalezieniu zakwaterowania
- zatrudnienie na dłuższy okres czasu
- opieka koordynatora na miejscu
- ubezpieczenie zdrowotne
- profesjonalną pomoc w wypełnianiu formalności i organizacji wyjazdu;
- zdalne załatwianie formalności (mail, telefon), nie wymagamy przyjazdu do Poznania

Wymagania

- Min. 5-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku rzeźnika
- Doświadczenie w wykrawaniu i klasowaniu elementów półtusz wołowych
- umiejętność pracy na nożu

Prezentacja firmy

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Czas trwania umowy
18 miesięcy
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji