Rzeźnik Wykrawacz Ubojowiec Dziczyzna Szwecja

Uniq Sp. z o.o.

Szwecja, zagranica

Opis stanowiska pracy

                  Praca w małym zakładzie na północy Szwecji

  • Do głównych obowiązków należy trybowanie elementów z reniferów,saren,łosi i dzików
  • ubój reniferów na taśmie.
  • Przygotowanie towaru do wysyłki.
  • Sprzatanie i przygotowanie miejsca pracy na kolejny dzień
  • Praca sezonowa tj.ok.4-2 miesiące od 1 września do listopada/grudnia bez zjazdu
  • Wynagrodzenie 110kr/godz.netto 60-70 godz./tyg.
  • Mieszkanie odpłatne 500kr/tyg.oddalone o 5 Km od miejsca pracy.
  • Średnie zarobki miesieczne ok 12 000 netto

Wymagania

  • Umiejętności poparte doświadczeniem

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
2-4 miesiące
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
13 000PLN - 14 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji