Rzeźnik - pakowanie mięsa

WSM Personal GmbH

Bremen, zagranica

Opis stanowiska pracy

Oferta:

umowę na czas nieokreślony na Niemieckich warunkach,
zakwaterowanie,
opiekę polsko-języcznego koordynatora,
szkolenie z obsługi wózka niskiego załadunku i systemu magazynowego,
atrakcyjne wynagrodzenie +stała miesięczna premia,
dodatki za nadgodziny i nocne zmiany,
możliwość uzyskania niemieckich uprawnień do obsługi wózka widłowego.

Mile widziane :

gotowość do wyjazdu własnym samochodem
doświadczenie w obsłudze wózków widłowych
umiejętnośc kierowania produkcją
umiejętność prowadzenia terminarza dostawy do Klienta
umiejętność kierowania zespołem

Wymagania

doświadczenie jako rzeźnik lub na podobnym stanowisku
pakowanie mięsa
znajomość języka niemieckiego A2/B1
niekaralność.
poczucie odpowiedzialności i motywacja do pracy
dokładność w działaniu zaangażowanie w wykonywaną pracę

Prezentacja firmy

WSM Personal GmbH to średniej wielkości, prężnie działająca firma, która... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Logistyka, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Rolnictwo