Rzeźnik - obróbka głów wieprzowych - Belgia

Pran Sp. z o.o.

Belgia, Grobbendonk, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta belgijskiej firmy działającej w branży mięsnej, poszukujemy doświadczonych kandydatów chętnych do wyjazdu na długi okres czasu, na stanowisko:

Rzeźnik - obróbka głów wieprzowych – praca w Belgii (Grobbendonk)

Zadania na stanowisku:
• Zdejmowanie masek i wykrawanie mięsa z głów wieprzowych
• Trybowanie głów wieprzowych
• Praca przy taśmie i przy stołach

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Stałą pracę w stabilnej, renomowanej firmie
• Opiekę polskich koordynatorów
• Firma zapewnia pracownikom ubranie ochronne i narzędzia pracy
• Odpłatne zakwaterowanie

Wymagania

Wymagania:
• Doświadczenie w wykrawaniu mięsa wieprzowego (w tym trybowanie)
• Doświadczenie w obróbce głów wieprzowych
• Mile widziane wykształcenie kierunkowe (rzeźnik i pokrewne)
• Duże doświadczenie w pracy przy użyciu noża
• Sprawność manualna i dobra kondycja fizyczna
• Umiejętność pracy w szybkim tempie
• Dobry stan zdrowia
• Prawo jazdy kat.B i własny samochód

Prezentacja firmy

Witamy na stronie agencji PRAN - specjalisty w dziedzinie rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
co najmniej rok
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne