Rzetelny Programista Python (Django) - Praca ZDALNA – Także dla Ambitnych Programistów PHP, Ruby, C#

Blue Coin

Katowice, Łódź, Kielce, Rzeszów, Lublin, Opole, Białystok, śląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy programisty Python (Django), któremu nie obce są także inne technologie webowe (XHTML, JavaScript/jQuery, CSS, Bootstrap).

Nie musisz być ekspertem od Pythona. Chętnie rozważymy Twoją kandydaturę jeżeli programowałeś komercyjnie w innym języku (PHP, Ruby, C#, itd.), wiesz jak korzystać z frameworka MVC i choć trochę orientujesz się w języku Python/Django.

Twoim zadaniem będzie praca nad unikalnym systemem CMS i jego dopasowywanie do potrzeb firmy (i jej klientów). Zadania będziesz wykonywał pod okiem doświadczonego programisty, w pełnym wymiarze godzin (40h/tydzień). Wymagana jest jednak dobra organizacja pracy - wiele zadań będziesz wykonywał samodzielnie, bazując na sprawdzonej architekturze aplikacji.

Praca będzie wykonywana w formie zdalnej.

Przewidywany czas realizacji projektu wynosi min. jeden rok.

Do zakresu Twoich obowiązków będą należały następujące zadania:

  • tworzenie logiki biznesowej aplikacji z użyciem Python/Django,
  • zamiana szablonów graficznych na kod XHTML, CSS, JavaScript (jQuery), oraz dostosowywanie kodu do wymagań projektu,
  • pisanie testów jednostkowych,
  • optymalizacja kodu i zapytań SQL,
  • korzystanie z systemu kontroli wersji i zarządzania projektem.

Oferujemy Tobie:

  • wynagrodzenie stałe, od 3000 zł netto w górę (do negocjacji, w zależności od Twoich umiejętności),
  • doświadczenie związane ze współtworzeniem unikalnych projektów internetowych,
  • poznanie pełnego cyklu tworzenia kompletnego i profesjonalnego projektu,
  • pracę w systemie zdalnym, w pełnym wymiarze godzin (40h tygodniowo),
  • możliwość ustalenia godzin wykonywania pracy,
  • pomoc na poszczególnych etapach wykonywania powierzonych zadań,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • współpracę długoterminową - zależy nam aby podjąć z Tobą współpracę na dłużej (min. 1 rok).

Wymagania

Oferowana praca wymaga posiadania następujących umiejętności technicznych:

  • dobrej znajomości technik programowania obiektowego – idealnie, gdybyś znał już Pythona/Django. Rozważymy jednak Twoją kandydaturę, jeżeli bardzo dobrze znasz inny język programowania (np. PHP, C#), wzorzec MVC i chcesz się zapoznać z językiem Python i frameworkiem Django,
  • dobrego rozeznania w technologiach webowych: XHTML, HTML5, JavaScript, jQuery, CSS,
  • znajomości relacyjnych baz danych,
  • znajomości kwestii optymalizacji kodu i zapytań.

Ponadto niezbędne będą następujące atuty:

  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
  • chęć do poszerzania zakresu swoich umiejętności,
  • profesjonalne i pełne zapału podejście do programowania,
  • samodzielność, umiejętność dobrej organizacji czasu pracy.

Jeżeli powyższa oferta jest dla Ciebie interesująca i spełniasz podane w niej kryteria - nie czekaj, prześlij nam swoje CV jeszcze dziś. Ty niczym nie ryzykujesz, a być może poszukujemy właśnie Ciebie i Twoich umiejętności!

Prosimy o zawarcie w CV następującej formuły:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Firma Blue Coin funkcjonuje na polskim rynku od kwietnia 2013 r. ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
12 miesięcy
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy