Rzeczoznawca Mobilny - Mobilny Ekspert ds. Technicznej Likwidacji Szkód

Link4 Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

Katowice, Zabrze, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Tychy, Bytom, śląskie

Opis stanowiska pracy

TWOJE ZADANIA:

  • przeprowadzanie oględzin uszkodzonych pojazdów oraz mienia
  • analizowanie okoliczności i zakresów szkód komunikacyjnych i majątkowych
  • obsługa systemów eksperckich typu AudaNet/Audatex, Info-Ekspert,
  • kalkulacja kosztów napraw
  • przygotowywanie rozliczeń szkód całkowitych
  • kalkulowanie szkód mieszkaniowych
  • weryfikacji kosztorysów budowlanych

WYSTARCZY, ŻE:

  • masz doświadczenie w pracy związanej z likwidacją szkód komunikacyjnych i majątkowych (minimum 1 rok)
  • posiadasz prawo jazdy kategorii „B”
  • znasz i obsługujesz programy eksperckie typu AudaNet/Audatex, Info-Ekspert, Seco Cenbud,
  • sprawnie poruszasz się na platformach poświęconych aukcjom pozostałości
  • lubisz pracować samodzielnie, nie masz kłopotów z organizacją pracy własnej

MY DAMY CI:

  • stabilne warunki zatrudnienia – umowę o pracę
  • wynagrodzenie złożone z dwóch składników: atrakcyjna podstawa + premia za wyniki Twojej pracy
  • szkolenie, które w pełni przygotuje Cię do samodzielnej pracy
  • wszystkie niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
  • pakiet benefitów – opiekę medyczną, kartę Multisport, grupowe ubezpieczenie na życie oraz szereg inicjatyw na rzecz naszych super pracowników – nie przejmuj się, ze będziesz daleko, zadbamy o Ciebie

Spotkania rekrutacyjne zaplanowaliśmy w okolicach Twojego miejsca zamieszkania.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV bezpośrednio poprzez portal.

Prezentacja firmy

Link 4 TU S.A. lider ubezpieczeń direct w Polsce, należący do mię... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Ubezpieczenia, Praca Bankowość, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi