Rzeczoznawca ds. maszyn i urządzeń

Dekra Praca Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Profil kandydata:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprawdzenie i weryfikację merytoryczną sporządzonych wycen maszyn i urządzeń oraz wykonywanie ekspertyz rzeczoznawczych.

Główne zadania na stanowisku:
• Uzgodnienia, weryfikacja i zatwierdzenie merytoryczne ekspertyz rzeczoznawczych realizowanych w terenie
• Wyceny maszyn i urządzeń
• Opinie techniczne

Oczekiwania wobec Kandydatów:
• Rzeczoznawca maszynowy z doświadczeniem z przemysłu oraz uprawnieniami do oceny stanu technicznego oraz wycen maszyn i urządzeń
• Znajomość procedur wycen pojazdów, maszyn i urządzeń
• Wykształcenie techniczne - budowa maszyn i urządzeń
• Obsługa i znajomość programów - Audatex, Info-Ekspert, Eurotax
• Mile widziane doświadczenie jako - Projektant maszyn i urządzeń w biurze projektowym
• Prawo jazdy kategorii B
• Osoba uporządkowana, dobrze zorganizowana, zmotywowana do pracy, osoba dynamiczna

Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu umowy o pracę
• Pracę na cały etat
• Możliwość rozwoju
• Atrakcyjne wynagrodzenie

Prezentacja firmy

DEKRA Praca Sp. z o.o. jest częścią niemieckiej firmy DEKRA AG, która ob... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive