Ruby Developer / Senior Ruby Developer (PRACA ZDALNA)

VLOG 1

Rzeszów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Pracując na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za rozwój oprogramowania skierowanego do farmerów służącego zarządzaniu farmą, rozliczaniu dotacji itp.

Projekt jest realizowany zdalnie dla firmy ze Szwajcarii.

Osoby zatrudnione na ww stanowiskach będą odpowiedzialne za:

  • Implementacje warstwy backend (aplikacje typu CRM przeznaczone dla farmerów)
  • Pracę w technologiach: Ruby 2, RoR4, Cassandra, PostgreSQL, Redis, DynamoDB, Heroku i Amazon Web Services
  • Pracę zdalną z klientem oraz zespołem rozproszonym w metodyce Scrum
  • Testowanie aplikacji
  • Code review

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w programowaniu w Ruby on Rails
  • Dobra znajomość Ruby 2, Rails 4 oraz PostgreSQL
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana gotowość do sporadycznych wyjazdów

 Oferujemy:

  • Wynagrodzenie dla developera regulara: 7.000 - 10.000 PLN + VAT
  • Wynagrodzenie dla seniora (powyżej trzech lat doświadczenia): 11.000 – 14.000 PLN + VAT
  • Roczną premię od wyników firmy
  • Pracę zdalną z elastycznymi godzinami pracy
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Zdalny proces rekrutacji

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą realizującą projekty informatyczne dla sektora ban... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy