RTR Accountant with Polish and English - rekrutacja online

HRK S.A.

Budapeszt, zagranica

HRK S.A.
RTR Accountant with Polish and EnglishMiejsce pracy: Budapeszt

Zadania:

  • Wykonywanie procesów księgowych w zakresie danego kraju i/lub regionu, takich jak zamknięcie miesiąca, uzgodnienia, księgowanie środków trwałych,
  • Budowanie głębokiej wiedzy biznesowej dla krajów objętych zakresem, aby ułatwić podejmowanie odpowiednich decyzji,
  • Zarządzanie aktualizacjami i utrzymywanie harmonogramów zamknięcia okresu i roku dla krajów objętych zakresem obowiązków,
  • Dokonywanie okresowego przeglądu i uzgadniania bilansu i rachunków bankowych, tworząc odpowiednie dokumenty robocze i inną dokumentację uzupełniającą,
  • Dostarczanie procesów w zakresie uzgodnionych wymagań KPI i wspieranie zarządzania wydajnością,
  • Wspieranie programu ciągłego doskonalenia poprzez dostarczanie udokumentowanych sugestii dotyczących poprawy jakości i wydajności procesów,
  • Regularne informowanie przełożonego o zakończeniu procesu i wszelkich eskalacjach.

Wymagania:

  • 2-3 lata doświadczenia zawodowego w obszarze księgowości,
  • Znajomość wymogów zgodności finansowej i sprawozdawczości w odniesieniu do standardów rachunkowości (MSSF),
  • Otwartość na relokację do Budapesztu,
  • Biegła znajomość języka angielskiego i polskiego (min. B2)
  • Dobre umiejętności komunikacyjne i umiejętność uczenia się.

Oferujemy:

  • Kafeterię w wysokości 500.000 HUF/rok,
  • Stabilność, rozwój kariery i cały szereg certyfikowanych szkoleń,
  • Przyjazny zespół i przyjemne środowisko pracy,
  • Wsparcie w procesie relokacji - pokrycie kosztów biletów lotniczych wraz z przewozem bagażu, zapewnienie mieszkania na pierwsze 2 miesiące w Budapeszcie, bonus relokacyjny w wysokości miesięcznego wynagrodzenia, oraz dedykowana osoba zapewniająca wsparcie i widzę w kontekście zasad bankowych/podatkowych,
  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym - 2 dni pracy z biura i 3 dni HO,
  • Dodatkowe benefity takie jak ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta sportowa,

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.