Roznoszenie listów- Tychy i okolice

In Temporis Polska Sp. z o.o.

Tychy, śląskie

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Tychy

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Umowa zlecenia

Ilość wakatów: 20

Minimalne doświadczenie: Bez doświadczenia

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Inne

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i krajów UE w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

Aktualnie, dla naszego Klienta - lidera w branży usług pocztowych, poszukujemy kandydatów do pracy przy czynnościach związanych, z roznoszeniem listów.

Miejsce pracy: Tychy i okolice (Bieruń, Lędziny, Łaziska)

Zakres obowiązków:

- dostarczanie przesyłek i niewielkich paczek pod wskazany adres

- prowadzenie niezbędnej dokumentacji

- terminowe rozliczanie się z pobranych do doręczenia przesyłek

Wymagania:

- punktualność, dobra organizacja czasu pracy

- wysoka kultura osobista

- mile widziane doświadczenie w pracy Listonosza lub przy kolportażu ulotek

Oferujemy:

-zatrudnienie w znanej, prężnie rozwijającej się firmie

- pracę w zgranym zespole

- motywacyjny system wynagrodzeń

- elastyczny grafik (praca w wybrane dni tygodnia)

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Oferta pracy tymczasowej, licencja nr: 1954

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.