Rozładunek/ załadunek samochodów dostarwczych

OTTO Work Force

Jaworzno, śląskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Jaworzno

Firma OTTO Polska Sp. z o.o. (nr rej. 2590) jest jedną z wiodących firm w branży doradztwa personalnego na rynku międzynarodowym.

Obecnie dla Naszego Klienta, jednej z firm logistycznych, poszukujemy osób chętnych do pracy dorywczej przy rozładunku i załadunku samochodów dostawczych.

Rejon: Jaworzno

Nr ref. DM/RSD/06/2014/IP

Opis stanowiska pracy:

  • rozładunek/ załadunek samochodów dostawczych,
  • praceporządkowe,
  • sprawdzanie stanów magazynowych,
  • prace magazynowe.

Wymagania:

  • chęć i motywacja do pracy,
  • dyspozycyjność do pracy od zaraz.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.