Opis stanowiska pracy

Spółka branży kolejowej zatrudni:

robotnika torowego (praca w torach czynnych)

Obecnie poszukujemy Kandydatów  w lokalizacjach prowadzonych robót:

Poznań, Warszawa, Szczecin, Zielona Góra, Łódź, Ostrów, Zbąszyń, Głogów i okolicach tych miast.

Opis stanowiska:

  1. praca przy naprawie infrastruktury kolejowej;
  2. wykonywanie ciężkiej pracy fizycznej.

Wymagania i umiejętności:

  1. wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe;
  2. bardzo dobry stan zdrowia ze względu na pracę w torach czynnych;
  3. sumienność, dokładność i odpowiedzialne podejście do pracy;
  4. mile widziane prawo jazdy kat. C i uprawnienia do obsługi sprzętu budowlanego.

Oferujemy:

  1. stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  2. świadczenia pracownicze wynikające z zatrudnienia np. ubezpieczenie, opieka socjalna, ulgi przejazdowe itp.;
  3. możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobycia uprawnień.

Wymagane dokumenty:

  1. CV i list motywacyjny;
  2. dokumenty potwierdzające posiadane uprawnienia.

Miejsce pracy:

kontrakty realizowane na terenie kraju

Wymagania

Prezentacja firmy

Nasza Spółka działa na terenie całej Polski.Zatrudniamy najlepszych fach... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne