Opis stanowiska pracy

Obecnie poszukujemy Robotników drogowych do pracy od sezonu wiosennego na terenie województwa podlaskiego w Oddziale Infrastruktury UNIBEP S.A.

Wymagania:
  • Dobra organizacja pracy,
  • Fachowość,
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • Gotowość do pracy na terenie województwa podlaskiego.

Opis stanowiska
  • Prowadzenie prac związanych z robotami drogowymi,
  • Obsługa drobnego sprzętu budowlanego,
  • Prowadzenie prac porządkowych,
  • Dbanie o powierzony sprzęt i urządzenia przeznaczone do wykonywania obowiązków służbowych.

Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Szeroki pakiet benefitów w tym: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karty sportowe FitProfit/FitSport, dofinansowanie wypoczynku, dofinansowanie do wakacji dla dzieci, premie świąteczne i okolicznościowe, program poleceń pracowniczych,
  • Dodatkowe świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,
  • Darmowy transport na miejsce wykonywania pracy.

Prezentacja firmy

GRUPA UNIBEP to polska firma giełdowa o 70-letnim doświadczeniu, specjal... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/03/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Praca fizyczna

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy