Opis stanowiska pracy

Prace budowlane przy przebudowie układu torowego, peronowego i wiaduktu na stacji kolejowej Zielona Góra,

  • Prace zbrojarskie, ciesielskie i ogólnobudowlane,
  • Mile widziane osoby z uprawnieniami na operatorów sprzętów budowlanych, koparek,ładowarek

Wynagrodzenie godzinowe (stawki zależne od posiadanych kwalifikacji) oraz premia uznaniowa.

Firma nie zapewnia zakwaterowania.

Prezentacja firmy

Firma budowlane istniejąca od 1991 roku, zajmująca się kompleksowym wyko... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
2 900PLN - 3 800PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia uznaniowa do 25%
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis