Rezydent ds. kontaktu z klientem Azjatyckim

Human & Hunter Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

Human & Hunter to zespół doświadczonych specjalistów świadczących usługi doradztwa personalnego, rekrutacji i selekcji oraz pracy tymczasowej. Obecnie dla naszego klienta poszukujemy pracownika na stanowisko: Rezydent ds. kontaktu z klientem Azjatyckim

OPIS STANOWISKA:

• Obsługa klientów strategicznych;

• Reprezentowanie firmy w kontaktach z klientami;

• Planowanie i organizacja działań.

WYMAGANIA:

• Znajomość j. koreańskiego;

• Znajomość j. angielskiego lub polskiego;

• Umiejętność budowania relacji z klientami;

• Wysoka kultura osobista oraz wysokie umiejętności interpersonalne;

• Znajomość rynków i kultury Azjatyckiej;

• Gotowość do wyjazdów służbowych.

OFERUJEMY:

• Atrakcyjne wynagrodzenie;

• Ciekawą pracę w profesjonalnym środowisku;

• Możliwość wyjazdów zagranicznych;

• Pracę w firmie, z warunkami rozwoju na rynkach międzynarodowych;

• Przyjazną atmosferę pracy;

• Szansę zdobycia doświadczenia.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.