Restauracja KFC Sosnowiec poszukuje pracowników

Amrest Sp. z o.o.

Sosnowiec, śląskie

Opis stanowiska pracy

Jeśli:
Jesteś osobą energiczną i swoją energią zarażasz innych
Lubisz pracować z ludźmi
Masz poczucie humoru
Wierzysz w swoje umiejętności
Masz ukończone 18 lat
Posiadasz aktualną książeczkę sanepidu

To szukamy właśnie Ciebie! Oferujemy Ci wiele korzyści:
Przyjazną atmosferę pracy
Grafik dostosowany do Twoich potrzeb
Szkolenia
Stabilną, ale pełną wyzwań pracę
Możliwości rozwoju
Oferta skierowana również do osób niepełnosprawnych.

Spodobała Ci się nasza oferta?

Nie czekaj!

Zgłoś swoją kandydaturę przez portal : praca.kfc.pl

Czekamy na Ciebie!

Zapoznamy się uważnie z nadesłanymi aplikacjami i skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Nie zapomnij o dołączeniu klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb bieżącej i przyszłych rekrutacji zgodnie z ustawą dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.” Administratorem danych jest AmRest Sp. z o.o. z siedzibą przy pl. Grunwaldzkim 25-27, 50-356 Wrocław. Dane osobowe podane w ankiecie przetwarzane są w celu rekrutacyjnym (tj. w związku z bieżącą rekrutacją i przyszłymi). Każdemu kandydatowi przysługuje prawo wglądu do jego danych osobowych i możliwość ich poprawiania, a podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do tego by można je było przetwarzać w ww. celu.

Prezentacja firmy

AmRest Sp. z o.o. jest największą niezależną firmą prowadzącą sie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/06/2014
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia