Restauracja KFC BYDGOSZCZ poszukuje KIEROWCÓW

Amrest Sp. z o.o.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Do zaoferowania mamy:
• pakiet profesjonalnych szkoleń
• ciekawą, stabilną i pełną wyzwań pracę
• przyjazną atmosferę i pracę w dynamicznym zespole nastawionym na realizację ambitnych celów
• grafik dostosowany do indywidualnych potrzeb – dzięki temu połączysz pracę z innymi swoimi zajęciami
• atrakcyjny pakiet benefitów oraz nagrody i premie za dobre wyniki pracy

Nasze oczekiwania:
• Prawo jazdy kat. B i własny samochód lub skuter
• Orientacja na gości
• Terminowość, dokładność i zaangażowanie
• Umiejętność efektywnej komunikacji i pracy w zespole
• Pozytywne nastawienie do świata i ludzi
• Mile widziane osoby prowadzące własną działalność gospodarczą oraz posiadające badania sanitarno-epidemiologiczne

Prezentacja firmy

AmRest Sp. z o.o. jest największą niezależną firmą prowadzącą sie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/07/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Inne