Opis stanowiska pracy

Jesteś komunikatywny? Masz wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne? Jesteś wytrwały? Lubisz dynamizm a częste zmiany napędzają Cię do działania?

Jeśli tak, zaaplikuj na stanowisko: Resource Planner Assistant.

Twoje nowe zadania:
• Asystowanie w przypisywaniu Techników na projekty zgodnie z ich umiejętnościami, doświadczeniem, budżetem, wymogami formalnymi, potrzebami projektowymi oraz wymaganiami klienta
• Współpraca z Resource Plannerami i Site Managementem w zakresie zapewnienia odpowiedniej ilości zasobów na projektach oraz utrzymania ciągłości projektów dla Techników
• Współpraca z działem HR oraz Ewaluacji w zakresie wprowadzania nowych zasobów do organizacji oraz oceny ich wyników
• Kontakt z Technikami oraz zarządzanie informacjami dotyczącymi aktualnych zasobów
• Praca z dokumentami projektowymi
• Aktualizowanie bazy danych

Miejsce pracy: Szczecin, ul. Pomorska 61-65.

Co oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
• Przyjazną atmosferę i fachowy zespół
• Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
• Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji i umiejętności językowych
• Program opieki zdrowotnej
• Program sportowo-rekreacyjny

Jeśli jesteś zainteresowany/a, prześlij aplikację z numerem referencyjnym: RPA/12/2016.

Wymagania

Jakie są nasze wymagania:
• Dobra znajomość języka angielskiego (minimum B2)
• Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
• Dynamizm w działaniu i umiejętność pracy w szybko zmieniającym się środowisku
• Umiejętność prioretyzowania działań oraz planowania krótko i długofalowego
• Umiejętność pracy pod presją czasu
• Umiejętność dobrej organizacji pracy oraz zarządzania wieloma projektami jednocześnie
• Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne, również na polu międzynarodowym
• Zdolności rozwiązywania problemów i umiejętność szukania niestandardowych rozwiązań

Prezentacja firmy

FairWind A/S jako globalny dostawca usług serwisowych i instalacyjnych t... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Inne