MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Spółka z o.o.
MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej od wielu lat z powodzeniem wspiera firmy z Polski i Niemiec, świadcząc usługi HR. Dzięki wiedzy i doświadczeniu, jakie wypracowaliśmy w ramach dotychczasowej działalności, dysponujemy szeroką gamą rozwiązań personalnych. Pozwalają nam one usprawniać procesy HR w firmach naszych Klientów oraz optymalizować ich nakłady finansowe.

Researcher w Dziale Handlowym

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:

• Analiza rynku w celu poszukiwania potencjalnych klientów

• Telefoniczny kontakt z klientami w celu umówienia spotkania

• Współpraca z Managerem Sprzedaży i Działem Rekrutacji

• Współpraca przy tworzeniu ofert handlowych

• Uczestnictwo w spotkaniach handlowych

Oferujemy:

• Pracę od poniedziałku do piątku

• Możliwość zdobycia doświadczenia

• Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Wymagamy:

• Wykształcenia wyższego (także studenci w trakcie studiów w systemie zaocznym lub wieczorowym)

• Kreatywności

• Wysokiej kultury osobistej

• Umiejętności organizacji pracy własnej

• Umiejętności wyciągania informacji

• Nastawienia na realizację celu

• Zaangażowania w powierzone obowiązki