researcher / praktykant(ka)

Randstad Polska Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy. Podejmij z nami pracę już dziś i weź udział w konkursie "Pracuj z Randstad i wygrywaj nagrody!” - masz szansę wygrać samochód lub rower! Nie zwlekaj - aplikuj i zarejestruj się w konkursie na www.randstad.pl/konkurs

Naszą dewizą jest Good to know you – daj się nam poznać i Ty!

Poszukujemy energicznej osoby, interesującej się HR i technologicznymi newsami, która wesprze poznański zespół Randstad Perm na stanowisku:

Nr ref.: 41372
Praca stała
Lokalizacja: Poznań

Zakres obowiązków:
  • selekcja aplikacji
  • telefoniczny i bezpośredni kontakt z kandydatami
  • przygotowanie prezentacji, baz i list targetowych
  • zarządzanie logistyką procesów i projektów

Oczekiwania:

Jeśli...

  • masz dużo fajnych pomysłów i jesteś dynamiczny/a w działaniu
  • znasz MS Office i nie masz problemów z językiem angielskim
  • lubisz searchować w Internecie i nawiązywać kontakty z ludźmi
  • nie masz nic przeciwko sporadycznym pracom administracyjnym
  • dasz radę wspierać nas przez 3 miesiące ok. 30 godzin w tygodniu

... daj nam o sobie znać!

Oferta:

Co oferujemy?

  • nieodpłatne praktyki w branży doradztwa personalnego
  • nabycie cennej wiedzy i doświadczenia związanej z rekrutacjami
  • poznanie narzędzi rekrutacyjnych
  • samodzielność w działaniu, chętnie poznamy Twoje pomysły na rozbudowę bazy kandydatów
  • zespół specjalistów, który chętnie podzieli się swoimi doświadczeniami związanymi z rekrutacją w obszarach Sprzedaży, HR,Marketingu, Administracji, Logistyki i Produkcji
  • dogodną lokalizację w centrum, co ułatwi pogodzenie zajęć z praktykami

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami!

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)