Researcher/Młodszy Konsultant

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Researcher/Młodszy KonsultantMiejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • wsparcie konsultanta w realizacji projektów rekrutacyjnych na rzecz globalnej korporacji;
  • identyfikacja kandydatów, głównie przez poszukiwania bezpośrednie;
  • prowadzenie wstępnych wywiadów z kandydatami;
  • telefoniczna prezentacja oferty;
  • wstępna selekcja aplikacji;
  • budowanie wewnętrznej bazy kandydatów.

Wymagania:

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i komunikatywność;
  • samodzielność, pozytywne nastawienie do pracy i orientacja na rezultat;
  • dobra praktyczna znajomość języka angielskiego;
  • gotowość do ciągłej nauki i podnoszenia kwalifikacji.

Nasza oferta:

  • ciekawa praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • możliwość zdobycia doświadczenia w HR;
  • konkurencyjne wynagrodzenie premiujące skuteczność;
  • bogaty pakiet socjalny (karta MultiSport, opieka medyczna).
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.