Billennium Sp. z o.o.

Researcher IT

Miejsce pracy: Lublin

Obowiązki:

  • Realizacja projektów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne z branży IT
  • Poszukiwanie kandydatów zgodnych z wymaganiami projektowymi
  • Udział w spotkaniach rekrutacyjnych z kandydatami
  • Tworzenie podsumowań i raportów rekrutacyjnych na potrzeby team leaderów
  • Badanie lokalnego rynku IT pod względem poszukiwanych technologii
  • Kontakt z kandydatami w celu spotkania i udzielenia informacji o projekcie i przebiegu procesu rekrutacyjnego
  • Organizacja dokumentów rekrutacyjnych
  • Budowanie długofalowych relacji z kandydatami
  • Wsparcie działu rekrutacji w obszarze realizowanych projektów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe – preferowane w obszarze nauk społecznych
  • Doświadczenie w realizacji projektów rekrutacyjnych – odbycie praktyk w firmach headhunterskich mile widziane
  • Znajomość branży IT oraz doświadczenie w rekrutacji na stanowiska informatyczne będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność szybkiego budowania relacji z ludźmi
  • Kreatywność, odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Umiejętność organizacji pracy i priorytezacji zadań
  • Dobra znajomość j. angielskiego

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz awansu
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie oraz kartę multisport
  • Zajęcia z języka angielskiego
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.