Researcher / Asystent działu sprzedaży na 1/2 etatu (20 h tygodniowo)

Time Solutions Sp. z o.o.

50-011 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Time Solutions Sp. z o.o. to firma informatyczna tworząca narzędzia do monitorowania i optymalizacji czasu pracy. Z naszych rozwiązań skorzystało już około 60 tysięcy użytkowników oraz ponad 700 firm w Polsce i za granicą. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Researcher / Asystent działu sprzedaży - Praca dla studenta (około 20h tygodniowo)

Do Twoich obowiązków będzie należało:

- Poszukiwanie nowych klientów wykorzystując narzędzia internetowe

- Tworzenie i uzupełnianie bazy potencjalnych kontrahentów

- Współpraca z zespołem handlowców

- Zapewnienie poprawności aktualnych danych

- Pomoc w przygotowaniu kampanii marketingowych

- Prace administracyjno-biurowe w dziale handlowym

Oferujemy:
- Elastyczne godziny i formy współpracy (10 PLN netto/h)
- Możliwość dopasowania grafiku w pracy do zajęć na uczelni
- Miłą i przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole
- Miejsce pracy w centrum Wrocławia
- Niezbędne narzędzia pracy
- W ramach relaksu gra w piłkarzyki, rzutki i mini bilard

Kontakt:
Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych do dnia 8 maja 2015 roku.

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Wymagania

Wymagania:

- Status studenta- mile widziani studenci kierunków ekonomicznych

- Biegłość w zakresie posługiwania się narzędziami internetowymi

- Pozytywne nastawienie i chęć do działania

Prezentacja firmy

Time Solutions Sp. z o.o. to młoda firma tworząca innowacyjne nar... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/04/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
12PLN - 12PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż