Reprezentant handlowy YUNSEY PROFESSIONAL

Yunsey Polska

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

W związku z dużym zainteresowaniem oraz dynamicznym rozwojem marki YUNSEY Professional, poszukujemy przedstawiciela handlowego

Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

- Nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z salonami fryzjerskimi

- Monitorowanie rynku i analiza konkurencji

- Raportowanie działań sprzedażowych

- Dbanie o wizerunek firmy

Wymagania

Wymagania:

- Samodzielność i dobra organizacja pracy
- Umiejętności komunikacyjne
- Prawo jazdy kat. B
- Doświadczenie w handlu w branży fryzjerskiej

Oferujemy:

- Ciekawą i odpowiedzialną pracę na samodzielnym stanowisku
- Atrakcyjny i motywacyjny system wynagrodzenia – prowizja i premia
- Samochód służbowy oraz niezbędne narzędzia pracy

Prezentacja firmy

O FIRMIE<br/><br/>marka Yunsey Professional pochodzi z Hiszpanii,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
1PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
prowizja , premia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi