Reprezentant Handlowy Orange Polska

Linco

Wałbrzych, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Jeśli interesuje cię praca za biurkiem i minimalne wynagrodzenie nie wysyłaj nam swojego CV

Jeśli jesteś otwarty na kontakt z ludźmi, chcesz pracować w zgranym zespole
Satysfakcjonuje Cię nie limitowany poziom wynagrodzenia
Chcesz mieć "ludzkiego" szefa z poczuciem humoru
Ta oferta jest właśnie dla ciebie !!!

zainteresowany???

Jeżeli jesteś ambitny, ciekawy nowych wyzwań i chcesz stale poszerzać swoją wiedzę i umiejętności.
Jeżeli jesteś gotowy podjąć wyzwanie - dołącz do nas!!!

Niezależnie od tego czy zaczynasz karierę czy też posiadasz już doświadczenie - dajemy Ci pewność, że z nami nie musisz się martwić o swój rozwój

Stawiamy na rozwój naszych pracowników zapewniając profesjonalne szkolenia
Ambicję i zaangażowanie doceniamy ponadprzeciętnymi zarobkami

Poszukujemy pracowników z Wałbrzycha i powiatu wałbrzyskiego.

Opis zadań na stanowisku:

-bezpośrednia sprzedaż produktów i usług Grupy TP (TP, Orange oraz TV "nc+") na podległym obszarze
-obsługa klienta zgodnie z obowiązującymi standardami jakości
-realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
-budowanie oraz utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
-dbałość o wizerunek Grupy TP

Wymagania

Wymagania:
- samodzielność
- mobilność
- komunikatywność
- otwartość

Prezentacja firmy

Linco - Agent ORANGE Polska

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/04/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
1 rok
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
400PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak, wysokość uzależniona od wyników
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja