Opis stanowiska pracy

RS Group

Firma Handlowo-Marketingowa

  Przedstawiciel Handlowy

Miejsce pracy: Katowice

Oferujemy :

  • ·                         atrakcyjne wynagrodzenie
  • ·                         atrakcyjne programy motywacyjne
  • ·                         możliwość rozwoju i awansu
  • ·                         profesjonalne szkolenia, treningi, warsztaty,
  • ·                         profesjonalne narzędzia pracy
  • ·                         samochód służbowy z pełnym pokryciem kosztów wyjazdów handlowych

Wymagania

Od kandydata oczekujemy:

  • ·                         minimum średniego wykształcenia
  • ·                         wysokiej kultury osobistej
  • ·                         pozytywnego nastawienia
  • ·                         łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • ·                         minimum rocznego doświadczenia w sprzedaży

Pragniemy dotrzeć do każdego potencjalnego klienta, aby móc zaprezentować nasze rozwiązania i możliwości. Każdy przedstawiciel negocjuje ofertę z klientem indywidualnie. Zapewniamy opiekę oraz profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie stąd też poszukujemy doświadczonych pracowników. Szukamy osób, które są zdeterminowane, zmotywowane, nastawione na wysokie wyniki, osiągnięcia i sukcesy.

Prezentacja firmy

RS Group to firma zajmująca się pracą w zakresie pozostałej telek... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/03/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Premie sprzedażowe, atrakcyjne prowizję, premie motywacyjne, dopalenia za realizację celów.
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi