Reporter Tarnowska.TV

VideoFilm Studio

Tarnów, małopolskie

Opis stanowiska pracy

W związku z dalszym rozwojem naszej firmy, której celem jest utworzenie redakcji portalu Tarnowska.TV Telewizja Internetowa, poszukujemy osób chcących współtworzyć redakcję.

Prosimy o przesyłanie ofert wyłącznie z Tarnowa i okolic

Oferujemy:

* pracę w młodym, dynamicznym zespole;
* stałą współprace;
* umowa zlecenie; umowa współpracy, w późniejszym czasie dla najlepszych umowa o prace;
* atrakcyjne wynagrodzenie;
* możliwość rozwoju zawodowego.

Wymagania:

* znajomość zagadnień filmowych, zmysł reporterski
* wykształcenie średnie
* znajomość j. angielskiego, lub/i niemieckiego lub/i rosyjskiego
* umiejętność pracy pod silną presją czasu
* miła aparycja
* mile widziane doświadczenie w pracy reporterskiej nie koniecznie w TV
* mile widziana umiejętność obsługi kamery
* mile widziana znajomość programów montażowych
* odpowiedzialności i zaangażowania;
* umiejętności pracy w zespole;
* dyspozycyjności i gotowości do pracy w weekendy.
* gotowość do pracy w nienormowanym trybie
* prawo jazdy kat. "B" mile widziany własny samochód

Szukamy osób z doświadczeniem, jak również osób, które chcą zacząć swoją przygodę z telewizją.

Prezentacja firmy

www.videofilmstudio.com

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca w mediach / dziennikarstwo