Opis stanowiska pracy

Jeśli czytasz KCI, znasz Gazetę Lokalną, sięgasz pod Magazyn KCI lub po prostu chcesz mieć wpływ na to, jak rozwijają się nowoczesne media lokalne w Polsce - dołącz do naszej redakcji.

Jeśli:

- sprawy miasta i regionu nie są obojętnie
- pisanie nie sprawia Ci problemów
- doskonale pracujesz z aparatem czy kamerą
- świetnie czujesz się w świecie internetu
- lubisz działać

Dołącz do nas!

Pracując z nami będziesz odpowiedzialna/y za:

przygotowywanie tekstów do portalu KCI i Gazety Lokalnej oraz materiałów multimedialnych

Oczekujemy:

- wyższego wykształcenia lub niepełnego wyższego (studenci studiów dziennych)
- znajomości problemów Kutna i jego mieszkańców
- elastyczności w zakresie czasu realizowanych zadań
- inicjatywy w samodzielnym wyszukiwaniu atrakcyjnych tematów
- doskonałej organizacji pracy

W zamian oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie
- stałą współpracę na umowę o pracę i pakiet socjalny
- zdobycie doświadczenia w multimedialnej redakcji KCI
- możliwość rozwoju w największym regionalnym wydawnictwie
- szkolenia

Prezentacja firmy

IMEDIA do największa w północnej części województwa łódzkiego age... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/01/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 200PLN - 2 800PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca w mediach / dziennikarstwo