Reporter, dziennikarz- staż w agencji filmowej

Times Square Public Relations

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Agencja CBC Film Productions poszukuje osób zainteresowanych odbyciem stażu.

Wymagania:
studia dziennikarskie;
skrupulatność, komunikatywność, samodzielność, zaangażowanie;
gotowość do odbycia stażu;
mile widziane doświadczenie w radio lub nagraniach lektorskich

Oferujemy:
Zdobycie cennego doświadczenia;
Elastyczną pracę w młodym zespole;
Możliwość współtworzenia nowoczesnych mediów;
Niezbędny sprzęt do prowadzenia czynności dziennikarskich;
Możliwość zdobycia kontaktów i poznania wielu ciekawych ludzi z branży;
Referencje, które pomogą w późniejszej karierze zawodowej;

Godziny pracy: do uzgodnienia.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłania CV wraz ze zdjęciem na adres mailowy, w tytule proszę wpisać: "STAŻ W CBC FILM"

Prezentacja firmy

CBC Film Productions jest częścią grupy Red Star Media sp. z o.o. która ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Praca w mediach / dziennikarstwo