Remedy Developer (praca zdalna)

Workforce Logiq

Bydgoszcz/praca zdalna, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta z branży IT/telco poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Remedy Developer

Lokalizacja: Bydgoszcz/praca zdalna

Rodzaj pracy: pełen etat

Opis stanowiska:

Service Management Tooling Services rozwija, wdraża nowe oferty przy użyciu standardowych rozwiązań zarządzania ITIL. Praca będzie opierała się na używaniu ServiceNow do wspierania procesów ITILowych takich jak Zarządzanie Incydentem, Zmianą.

Zadania:

• Wsparcie konfiguracji ServiceNow (menu, pola, zmiany przepływu pracy etc.)

• Rozwój przepływów pracy ServiceNow oparty na wymaganiach procesów biznesowych

• Optymalizacja przepływu pracy, integracji oraz innych aspektów użyteczności narzędzi w środowisku zarządzania systemem

• Rozumienie standardów projektowych klientów i organizacji oraz proponowanie ich ulepszeń

• Rozumienie założeń SLA

Wymagania

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe z obszaru biznesu, informatyki lub pokrewne

• Praktyczna znajomość ServiceNow (front oraz back end) i/lub pokrewne (np. BMC Remedy)

• Wiedza i doświadczenie z obszaru JavaScript

• Dobra znajomość j. angielskiego

Mile widziane:

• Wiedza na temat technologii serwisów webowych i baz danych

• Certyfikat ITIL

• J. francuski

Oferujemy:

• Pracę w międzynarodowym środowisku

• Konkurencyjne wynagrodzenie

• Możliwość pracy zdalnej

• Prywatną opiekę medyczną

• Ubezpieczenie na życie

• Możliwość udziału w szkoleniach

• Programy rozwoju zawodowego

Prezentacja firmy

Workforce Logiq, formerly ZeroChaos, is a global provider of work... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy