Remarketing Manager

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży motoryzacyjnej, jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek samochodów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Remarketing ManagerMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Aktywny udział w procesie zarządzania środkami poleasingowymi oraz poflotowymi;
  • Stały monitoring rynku samochodów używanych;
  • Monitorowanie floty pojazdów w celu ustalenia najlepszego kanału sprzedaży;
  • Zarządzanie oraz koordynowanie procesem zwrotu, wyceny, oraz nadzór nad przygotowaniem pojazdów do sprzedaży zgodnie z procedurami Firmy;
  • Sprzedaż zwróconych pojazdów poprzez system aukcji, Internet lub sprzedaż bezpośrednią;
  • Przygotowywanie raportów dotyczących sprzedanych pojazdów w danym okresie oraz pozostających w ofercie sprzedażowej;
  • Proaktywne podejście do sprzedaży pojazdów i pozyskiwania klienta;
  • Poszukiwanie nowych rynków zbytu;
  • Nawiązywanie współpracy oraz stały kontakt z odbiorcami przedmiotów poleasingowych.

Wymagania:

  • Minimum 5-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży automotive;
  • Znajomość rynku pojazdów używanych i umiejętności wyceny pojazdów;
  • Doświadczenie w prowadzeniu aukcji sprzedaży pojazdów poleasingowych;
  • Wiedza techniczna dotycząca samochodów;
  • Umiejętność zarządzania Zespołem Projektem;
  • Umiejętności negocjacyjne;
  • Umiejętności  analityczne;
  • Umiejętności organizacyjne oraz praca pod presją czasu;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie mile widziana.
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne system wynagrodzenia;
  • Narzędzia pracy:
  • Dopłaty do pakietu benefitów: opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie medyczne.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.