SMT Software Services S.A.

Release Engineer

Od: SMT Software Services S.A.
Miejsce pracy: Kraków

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Wyższe inżynierskie

Branża: Praca IT - Programowanie / Analizy

Obowiązki:

  • Zarządzanie i utrzymanie wydań Ciągłej Integracji
  • Rozwiązywanie problemów związanych z rozwojem oprogramowania
  • Współpraca z innymi specjalistami w celu spełnienia wymagań produktu
  • Tworzenie i przegląd dokumentacji pojawiających się zmian

Wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w dziedzinie software release
  • Znajomość platformy Microsoft Azure
  • Znajomość narzędzi Ciągłej Integracji (TeamCity, Jenkins)
  • Doświadczenie w projektowaniu rozwiązań w oparciu o platformę .NET
  • Umiejętność tworzenia skryptów z wykorzystaniem narzędzia Power Shell
  • Znajomość narzędzia HashiCorp Consul
  • Bardzo dobra znajomość cyklu życia programu
  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w międzynarodowym zespole

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
  • Możliwość pracy z najnowszymi technologiami
  • Pracę wśród profesjonalistów
  • Pakiet socjalny