Amazon

REKRUTERZY

Od: Amazon
Miejsce pracy: Poznan

Nasz Zespół ds. Pozyskiwania Talentów i Działalności Operacyjnej w Europie szuka doświadczonych i zmotywowanych rekruterów do naszego zespołu w wielu lokalizacjach na terenie Europy.

Zakres obowiązków:

Jako rekruter będziesz bezpośrednio odpowiadać za pełen process rekrutacji dla klientów wewnętrznych – naszych zespołów, pracujących w ramach Działalności Operacyjnej. Współpracując z kierownikami ds. rekrutacji, kierownikami działów HR oraz innymi osobami zaangażowanymi w proces rekrutacyjny, poznasz strukturę zespołów, aby we właściwym czasie znaleźć kompetentnych kandydatów na odpowiednie stanowiska. Będziesz doradzać swoim klientom, rekomendować im kandydatów, a także wpływać na ich decyzje, kierując się intuicją biznesową. Dzięki umiejętnościom negocjacyjnym i komunikacyjnym będziesz pozyskiwać najzdolniejszych kandydatów. Twoje obowiązki obejmować będą przede wszystkim:

  • Przeglądanie i weryfikacja nadsyłanych życiorysów i podań
  • Zarządzanie rozmowami kwalifikacyjnymi, zarówno telefonicznymi, jak i w siedzibie firmy, oraz ocenianie kandydatów zgodnie z przyjętymi kryteriami
  • Pozyskiwanie kandydatów i tworzenie skutecznych narzędzi mających na celu obsadzenie wolnych stanowisk
  • Stosowanie obowiązujących wskaźników w zakresie pozyskiwania kandydatów, składania ofert i zatrudniania
  • Udział w imprezach i kampaniach reklamowych związanych z pozyskiwaniem talentów

Podstawowe wymagania:

Jesteś absolwentem/absolwentką studiów licencjackich na akredytowanym uniwersytecie lub masz doświadczenie w zakresie rekrutacji. Obecnie pracujesz w agencji doradztwa personalnego lub w dużej międzynarodowej firmie i zajmujesz się przeprowadzaniem pełnej rekrutacji, począwszy od pozyskiwania kandydatów, a skończywszy na rekrutowaniu. Masz doświadczenie w budowaniu skutecznych relacji z kierownikami ds. rekrutacji i udokumentowane doświadczenie w zarządzaniu złożonymi procesami wyszukiwania, projektami i relacjami z kandydatami, a także potrafisz zdecydować, które z nich są najważniejsze. Ponadto spełniasz następujące kryteria:

  • Doświadczenie w obsłudze systemu śledzenia aplikacji (ATS) i systemu zarządzania relacjami z klientami (CRM) w celu pozyskiwania i śledzenia kandydatów na pracowników, a także zarządzania nimi
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint i Outlook)
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Działalność Operacyjna w UE i Pozyskiwanie Talentów
Nasza Działalność Operacyjna w Europie opiera się na sieci centrów logistycznych (magazynów), które znajdują się w Czechach, Polsce, Włoszech, Hiszpanii, Francji, Niemczech i Wielkiej Brytanii. W Zespole Pozyskiwania Talentów dążymy do doskonałości, dlatego wysoko stawiamy poprzeczkę naszym kandydatom. Realizujemy inicjatywy m.in. z zakresu analityki biznesowej, oceny talentów, budowania wizerunku pracodawcy, szkoleń i rozwoju oraz udoskonalania procesów.
Szukamy pracowników, dla których priorytetem jest dostarczanie najwyższej jakości usług klientom wewnętrznym i zewnętrznym, osób, które przy wykonywaniu powierzonych zadań kierują się profesjonalizmem i uczciwością. Zapewniamy pracę w przyjaznej atmosferze, w dynamicznym zespole i nieustannie rozwijającej się firmie. Jeśli lubisz wyzwania i masz innowacyjne podejście, będziesz mieć wiele okazji, by wykazać się pomysłowością.
Wszyscy mamy wkład w budowanie naszej firmy i wierzymy, że w różnorodności jest siła. Dzieląc się swoim doświadczeniem zawodowym, pomysłami i poglądami, wspólnie szukamy nowych rozwiązań, które zadowolą klientów. Różnimy się pod względem płci, rasy, wieku, pochodzenia, orientacji seksualnej, zaplecza kulturowego i edukacji, a także doświadczenia osobistego i zawodowego, ale przyświeca nam jeden cel – kształtowanie liderów i szukanie nowych talentów, aby sprostać oczekiwaniom klientów na całym świecie. Decyzje dotyczące rekrutacji podejmujemy w oparciu o doświadczenie i umiejętności kandydata.
Więcej informacji można znaleźć na stronie: amazon.jobs/eu-talent-acquisition.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Amazon