Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:
• rekrutacja pracowników niższego i średniego szczebla
• najczęściej prowadzone procesy rekrutacyjne dotyczą stanowisk: call center, recepcjonistki, asystentki, księgowe, analitycy, specjaliści ds. rozliczeń etc.,
• obsługa największych firm z sektora telekomunikacji, ubezpieczeń, lotnictwa, bankowości, produkcji
• redagowanie i zamieszczanie ogłoszeń o pracę
• selekcja CV
• wstępna rekrutacja telefoniczna
• prowadzenie spotkań rekrutacyjnych

Wymagania

Wymagania:
• doświadczenie w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych minimum 6 miesięcy
• znajomość narzędzi rekrutacyjnych
• chęć rozwoju w HR
• bardzo duże zdolności organizacyjne
• Bardzo duże zdolności komunikacyjne
• gotowość do podjęcia od zaraz

Oferujemy:
• zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
• możliwości rozwoju w strukturach organizacji
• możliwość zdobycia doświadczenia w obszarze HR
• niezbędne narzędzia pracy
• dogodną lokalizację w centrum Warszawy

Prezentacja firmy

Jesteśmy największą w Polsce firmą HR dostarczającą innowacyjne r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja