Rekruter ze znajomością języka niemieckiego

Zeitmann

Kraków, małopolskie

Zeitmann

Miejsce pracy: Kraków

Stanowimy młody zespół zajmujący się rekrutacją pracowników do pracy zagranicą. W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy pogodnej i pełnej energii osoby na stanowisko:

Obowiązki:
- Kompleksowa realizacja projektów rekrutacyjnych (kraje niemieckojęzyczne),
- Potwierdzanie znajomości języka niemieckiego kandydatów do pracy,
- Przygotowywanie profili kandydatów w języku niemieckim,
- Utrzymywanie relacji z klientami w oparciu o standardy firmy,
- Telefoniczny i mailowy kontakt z aktualnymi klientami w języku niemieckim.

Wymagania:
- Dyspozycyjność od poniedziałku – do piątku,
- Biegła znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny),
- Znajomość innego języka obcego będzie dodatkowym atutem,
- Wykształcenie średnie,
- Mile widziane doświadczenie w dziale rekrutacji.

Oferujemy:
- Umowę o pracę na pełen etat,
- Stabilną pracę w zgranym zespole,
- Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
- Pracę w miłej atmosferze opartą na wzajemnym zaufaniu i szacunku,
- Pakiet opieki medycznej,
- Atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 12 661 64 00 lub o aplikację drogą elektroniczną (załączając CV oraz posiadane uprawnienia)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Zeitmann Sp.j. ul. Walerego Sławka 3, 30-633 Kraków. Numer Agencji Zatrudnienia 9212.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.