Rekruter / akwizytor w celu pozyskiwania pracowników z Polski

Dako Job Center

Gliwice, śląskie

Dako Job Center Dako Job Center
Firma Dako Job Center z Gliwic (Nr Agencji 25369)
pilnie poszukuje:

Miejsce pracy: Gliwice

Specjalizujemy się w leasingu pracowniczym (Zeitarbeit, Personaldienstleistung) dla wszystkich branż na terenie Niemiec. Równolegle współpracujemy z wieloma przedsiębiorstwami i poszukujemy rekruterów / akwizytorów w celu pozyskiwania pracowników z Polski i podtrzymywanie już istniejących kontaktów.

Miejsce pracy - POLSKA

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

· Rekrutowanie personelu z obszaru Polski do pracy w Niemczech

· Wstępna weryfikacja i selekcja kandydatów zainteresowanych pracą w Niemczech

· Wybór i ocena kandydatów, pozyskiwanie personelu, planowanie personelu

· Weryfikacja kompetencji językowych i zawodowych kandydatów

· Aktywna rozbudowa bazy kandydatów i podtrzymywanie istniejących kontaktów

· Wprowadzanie ogłoszeń na popularne portale i giełdy

· Prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych (telefonicznie i osobiście)

· Sporządzanie profili pracowników

WYMAGANIA:

• Mile widziana znajomość j. niemieckiego (nie warunek)

• Zaangażowanie i lojalność

• Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint)

• Pozytywne podejście, optymizm i energia

• Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

• Umiejętności organizacyjne, niezawodność

• Gotowość do pracy, elastyczność

• Umiejętność dobrego nawiązywania kontaktu z ludźmi, Komunikatywność, motywacja

• Samodzielny i uporządkowany sposób pracy

OFERUJEMY:

• Praca na stanowisku Freelancer’a

• Konkurencyjne wynagrodzenie

• Stałą współpracę

• Współpraca z młodym i ambitnym zespołem

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.