Opis stanowiska pracy

• Bieżąca oraz telefoniczna obsługa pacjenta
• Obsługa drukarki fiskalnej i aplikacji komputerowych
• Udzielanie informacji o zakresie i możliwościach wykonywania usług
• Dbanie o pozytywny wizerunek firmy
• Staranne wykonywanie powierzonych obowiązków

Wymagania

• Doświadczenie na stanowisku Rejestratorki Medycznej min. 1 rok
• Umiejętność obsługi drukarki fiskalnej
• Sumienność, odpowiedzialność, schludność i punktualność
• Pracowitość, dokładność oraz uprzejmość
• Dobra organizacja czasu pracy
• Łatwość nawiązywania kontaktów

Prezentacja firmy

Biovena Sp. z o.o to Przychodnie i Centra Medyczne działające na obszar... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/10/2016
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia