Opis stanowiska pracy

- zapewnienie profesjonalnej i sprawnej obsługi pacjentów w znanym wielospecjalistycznym Centrum Medycznym na warszawskim Mokotowie
- obsługę kasy fiskalnej, rejestrację osobistą i telefoniczną pacjentów
- dbanie o pozytywny wizerunek firmy,
Oferujemy:
- zatrudnienie na etat w pełnym wymiarze godzin
- Praca w dni powszednie (bez sobót, niedziel i Świąt)
- dobre wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie dla odpowiedniego kandydata

Wymagania

Doświadczenie w pracy w rejestracji medycznej jest dużym plusem.
Doświadczenie w obsłudze klienta/rejestracji jest plusem
Podstawowa umiejętność obsługi komputera.
Umiejętność pracy w zespole i obsługi klienta.
Zdolności interpersonalne oraz wysoka kultura osobista.

Prezentacja firmy

Centrum Medyczne Medicenter jest wielospecjalistyczną przychodnią lekars... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 700PLN - 3 800PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Obsługa klienta, Praca Biuro / Dokumentacja