Regipsiarz - FRANCJA

Work Service Express

Francja, zagranica

Miejsce pracy: Francja

Całkowita kwota wynagrodzenie ok. 2050 euro netto / m-c na start

POSZUKUJEMY DOŚWIADCZONYCH MONTERÓW PŁYT KARTONOWO-GIPSOWYCH

KRAZ: nr 1116
Praca tymczasowa

Wymagania
Posiadasz mocne doświadczenie jako pracownik wykończeń ?
W zakres Twoich obowiązków wchodził montaż płyt K-G i chcesz rozwijać swój warsztat?
Pracowałeś dotychczas z wykorzystaniem rysunku technicznego?

Jeśli odpowiedziałeś TAK na każde z powyższych- Jesteś nam potrzebny!

Obowiązki
• Montaż płyt kartonowo-gipsowych
• Montaż ścianek i sufitów podwieszanych

Mile widziane
Będzie świetnie jeśli znasz język francuski!

Oferujemy
PROPONUJEMY CI:

• Stawka godzinowa brutto : 10,63
• Premia żywieniowa za każdy przepracowany dzień : 8,50
• BEZPŁATNE Zakwaterowanie
• Możliwe NADGODZINY
• PREMIE UZNANIOWE dla najlepszych pracowników
• Samochód służbowy do Twojej dyspozycji
• Polską umowę o pracę na pełen etat
• Opiekę koordynatora na miejscu oddelegowania
Przed wyjazdem otrzymasz kompleksową ofertę projektową

Ważne! W tytule maila z Twoim CV wpisz nazwę stanowiska, na które aplikujesz

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.