Regionalny Visual Merchandiser – Home Decor

Homla Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • kreowanie i wdrażanie strategii wizualnej marki
  • przygotowywanie aranżacji witryn i ekspozycji wewnętrza sklepu
  • przygotowywanie standardów i instrukcji VM dla sieci sprzedaży oraz kontrola ich wdrożenia w salonach na terenie Polski Północno - Zachodniej (m.in. Wrocław, Poznań Szczecin, Koszalin, Łódź)
  • aktywny udział w otwarciach sklepów w całej Polsce
  • szkolenie personelu z zakresu VM
  • analiza działań konkurencji oraz trendów w branży.

Od kandydatów oczekujemy:

  • min. rocznego doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku w branży home decor
  • prawa jazdy kat. B
  • aktywnego zainteresowania trendami w aranżacji wnętrz
  • ponadprzeciętnej kreatywności i zmysłu estetycznego
  • umiejętności przekazywania wiedzy i doświadczenia
  • gotowości do wyjazdów służbowych na terenie całej Polski.

Znajomość programów graficznych będzie dodatkowym atutem.

Pracownikom oferujemy:

  • udział w kreowaniu nowej marki
  • ciekawą i rozwijającą pracę w gronie profesjonalistów
  • możliwość zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego
  • możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej, programu OK System, ubezpieczenia grupowego
  • kartę zniżkową na nasze produkty.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zamieszczenie w dokumentach klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.”

Jeśli Pani/Pan chce by CV pozostało w naszej bazie, proszę umieść dodatkowo następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

Prezentacja firmy

Homla to nowa marka detaliczna z asortymentem home decor. Centrala nasze... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie