Regionalny Specjalista ds. Sprzedaży Pre-Paid

Liberty Poland S.A.

Bytom, śląskie

Od: Liberty Poland S.A.
Miejsce pracy: Bytom

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Bez doświadczenia

Wykształcenie: Średnie zawodowe

Branża: Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Obsługa klienta, Praca Elektronika / Telekomunikacja

Liberty Poland S.A., grupa kapitałowa firmy Polkomtel Sp. z o.o.

Dział Sprzedaży Prepaid i Transakcji Elektronicznych zajmujący się dystrybucją zasileń telefonów komórkowych oraz wdrażaniem systemów akceptacji kart płatniczych, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: województwo śląskie

Jeśli chcesz:

  • Pracować z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Mieć możliwość rozwoju zawodowego i osobistego

Dołącz do nas, a zaoferujemy Ci:

  • Ciekawą pracę w dynamicznym i doświadczonym zespole
  • Motywacyjny system wynagrodzeń uzależniony od wyników pracy
  • Wsparcie operacyjne i sprzedażowe w codziennej pracy w terenie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy w tym samochód służbowy
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet Multisport

Nasze oczekiwania:

  • Zorientowanie na realizację powierzonych celów
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów handlowych
  • Zaangażowanie i sumienność
  • Prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży będzie niewątpliwym atutem

Zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Budowanie długofalowych relacji z klientami
  • Realizowanie planów sprzedażowych zgodnie z polityką handlową firmy
  • Obsługa dotychczasowych klientów

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny) wraz z odpowiednim numerem referencyjnym w terminie 14 dni od ukazania się ogłoszenia, za pomocą przycisku: