Regionalny Przedstawiciel Handlowy Warszawa i Okolice

e-Promotion.com.pl

05-552 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Wdrożenie do zawodu
Możliwość zdobywania wiedzy i doświadczenia od najlepszych
System szkoleń umożliwiający efektywny rozwój
Atrakcyjne wynagrodzenie wysokie prowizje + podstawa
Ścieżkę rozwoju zawodowego w strukturach firmy

Oferty zawierające CV ze zdjęciem plus list motywacyjny proszę wysyłać pod e-mail: umieszczając w tytule kod referencyjny RPH/2014.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 rokuo Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

Wymagania

Główne zadania:

Rozwój sprzedaży poprzez pozyskiwanie nowych klientów
Analiza potrzeb klientów oraz profesjonalne doradztwo w zakresie doboru optymalnych rozwiązań oferowanych przez firmę
Budowanie pozytywnych, długofalowych relacji biznesowych z klientami
Realizacja celów zawodowych zgodnie z określoną ścieżką kariery

Wymagania:

Niekaralność
Gotowość i silna motywacja do rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych
Systematyczność i rzetelność
Wykształcenie średnie preferowane wyższe
Wysoka kultura osobista

Prezentacja firmy

Oferowane usługi Transport Przeprowadzki

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management