Regionalny Przedstawiciel Handlowy - pilnie

TG Security Sp. z o.o.

Wrocław , Warszawa, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Ochrony TG SECURITY działa dynamicznie na polskim rynku wykonując szeroko rozumiany zakres usług ochrony osób i mienia dla firm i przedsiębiorstw oraz dla Klientów prywatnych.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko:

Regionalnego Przedstawiciela Handlowego

Miejsce pracy: Wrocław lub Warszawa

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie działań marketingowych mających na celu promocję firmy oraz oferowanych przez nią usług a także budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku
  • nawiązywanie relacji biznesowych z nowymi klientami
  • podtrzymywanie kontaktów biznesowych z obecnymi klientami firmy
  •  realizowanie planów sprzedażowych
  • monitorowanie rynku
  • negocjowanie kontraktów oraz przygotowywanie ofert handlowych

Oczekujemy:

  • prawo jazdy kat. B
  • doświadczenia w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego w branży ochroniarskiej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie oparte o motywacyjny system premiowy

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie swoich dokumentów aplikacyjnych wraz z klauzulą dotyczącą ochrony danych osobowych.

Prezentacja firmy

Jako jedna z nielicznych firm w Polsce świadczymy usługi MONITORI... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Kadra zarządzająca, Praca Ochrona