Regionalny Przedstawiciel Handlowy (Dystrybutor Kosmetyków Fryzjerskich)

Adore Sp. z o.o.

Warszawa, 03-982, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Naszym Klientem jest wyłączny dystrybutor na teren Polski, światowych marek kosmetyki profesjonalnej do pielęgnacji włosów, który jest partnerem biznesowym wielu uznanych salonów fryzjerskich. W związku z rozwojem swoich struktur oraz wdrożeniem na rynek Polski nowej marki kosmetycznej, poszukujemy:

Regionalny Opiekun Marki Kosmetycznej (Przedstawiciel Handlowy)

Nr referencyjny:

BEA/05/2015

Lokalizacja

Mazowieckie lub Małopolskie

Zakres obowiązków

  • Wprowadzenie owej marki kosmetycznej na rynek
  • Opieka nad marką na podległym terenie
  • Promowanie marki na targach branżowych
  • Budowanie marki profesjonalnego dostawcy kosmetyków fryzjerskich u Klientów i polecanie usług firmy
  • Prezentacja produktów
  • Aktywna sprzedaż profesjonalnych produktów do salonów fryzjerskich
  • Utrzymywanie i rozwijanie dobrych relacji z aktualnymi Klientami firmy oraz dbanie o kontynuację składanych zamówień na dostawę kosmetyków
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Zwiększanie świadomości marki wśród Klientów
  • Raportowanie do przełożonego realizacji planów i celów

Oferujemy:

  • Nasz Klient proponuje współpracę na stabilnych i czytelnych warunkach
  • Dużą samodzielność planowania i organizacji zadań
  • Pracę z interesującą grupą wysoko jakościowych produktów pochodzących od światowych liderów branży
  • Wszelkie niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop)
  • Możliwość rozwoju – udział w szkoleniach sprzedażowych i produktowych

Wymagania

  • Znajomość rynku kosmetyki profesjonalnej - warunek konieczny
  • Roczne doświadczenie w sprzedaży B2B,  w branży kosmetyków profesjonalnych
  • Doświadczenie w bezpośredniej obsłudze Klienta
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunkowe - np. kosmetologia)
  • Wysokie zdolności interpersonalne
  • Nastawienie na realizację celów sprzedażowych
  • Dyspozycyjność
  • Czynne prawo jazdy – kat. B

Prezentacja firmy

„Łączenie wiedzy doświadczenia i zrozumienia potrzeb wszystkich p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi