ARYZTA POLSKA Sp. z o.o.

Regionalny Przedstawiciel Handlowy ds. Sieci Handlowych

Od: ARYZTA POLSKA Sp. z o.o.
Miejsce pracy: wielkopolskie, kujawsko –pomorskie, lubuskie, zachodnio-pomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie

Zakres zadań na stanowisku:

  • realizacja ustalonych planów sprzedaży i wyznaczonych celów
  • obsługa sieci handlowych
  • wspieranie i współpraca z przedstawicielami handlowymi w celu zwiększenia sprzedaży produktów
  • aktywna praca na poziomie punktów sprzedaży w celu jak najlepszej ekspozycji produktów
  • dbanie o dostępność produktów w punktach sprzedaży
  • bieżące raportowanie pracy zgodnie z obowiązującymi w firmie procedurami
  • czynna praca na poziomie punktów sprzedaży – zbieranie zamówień

Wymagania na stanowisku

  • doświadczenie w dziale sprzedaży - min. 2 lata
  • wykształcenie min. średnie
  • doświadczenie we współpracy z Klientami rynku FMCG bądź HoReCa
  • dobra umiejętność korzystania z MS Office
  • łatwość nawiązywania i utrzymywania stałych relacji biznesowych
  • wysoka dynamika i zaangażowanie w procesie realizacji celów
  • doskonała organizacja pracy własnej
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia (podstawa, premie handlowe, opieka medyczna, pakiet socjalny)
  • samochód służbowy, laptop, telefon