REGIONALNY PRZEDSTAWICIEL FIRMY

Polska Platforma Handlowa Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

o nienormowany czas pracy,

o motywacyjny (bez górnego limitu) system wynagrodzeń uzależniony od efektów pracy,

o PROGRAM szkoleniowy i wsparcie doświadczonych pracowników,

o pomoc w założeniu i rozwoju własnej działalności,

o rozwój zawodowy i osobisty,

o stała współpraca z centralą firmy,

o system informatyczny ułatwiający pracę z klientami,

o wsparcie działu technicznego oraz reklamowego firmy,

o praca w młodym, kreatywnym zespole,

o obszar pracy na wyłączność (najczęściej miejsce zamieszkania i obręb 50 km).

Główne zadania osoby zatrudnionej:

o realizacja umówionych spotkań z klientami,

o pozyskiwanie nowych klientów firmy oraz opieka nad obecnymi,

o fotografowanie pojazdów,

o prowadzenie dokumentacji dotyczącej klientów,

o wprowadzanie nowych ofert do naszego portalu,

o wystawianie dokumentów sprzedażowych.

Wynagrodzenie:

100 zł netto za każdą podpisaną umowę. (na przykład: podpisując 3 umowy dziennie przez 20 dni w miesiącu wynagrodzenie wyniesie 6 000 zł netto)

Wymagania

Wymagania dotyczące zatrudnienia:

o własna działalność gospodarcza

o prawo jazdy kat. B,

o własny samochód,

o laptop i znajomość jego obsługi,

o umiejętność poruszania się w Internecie,

o mile widziane posiadanie aparatu fotograficznego,

o dyspozycyjność.

Prezentacja firmy

Import, eksport towarów w kraju i za granicę.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie