Regionalny Przedstawiciel dla branży Medycyna, Zdrowie, Farmacja

Artsrebro - Biżuteria Artystyczna

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Ogólnopolska firma zajmująca się marketingiem i sprzedażą budująca w chwili obecnej nowe kanały dystrybucji zatrudni osoby na stanowisko Regionalny Przedstawiciel dla branży Medycyna, Zdrowie, Farmacja na obszarze wszystkich województw.

Teren pracy:

woj. dolnośląskie, woj. kujawsko - pomorskie, woj. lubelskie, woj. lubuskie, woj. łódzkie, woj. małopolskie, woj. mazowieckie, woj. opolskie, woj. podkarpackie, woj. podlaskie, woj. pomorskie, woj. śląskie, woj. świętokrzyskie, woj. warmińsko - mazurskie, woj. wielkopolskie, woj. zachodniopomorskie

Regionalny Przedstawiciel Medyczny będzie odpowiedzialny za obszar jednego lub kilku województw.

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za pozyskiwanie nowych klientów z oraz utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi klientami z obszarów:

- Sklepy zielarskie

- Rehabilitacja i sanatoria

- Przychodnie i poradnie

- Gabinety lekarskie

- Stomatologia

- Sklepy medyczne

Zakres obowiązków:

  • Nawiązywanie i podtrzymywanie trwałych kontaktów z klientami
  • Sprzedaż bezpośrednia oferowanego produktu do firm
  • Prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych
  • Tworzenie pozytywnego wizerunku firmy

Oferujemy:

  • Współtworzenie sukcesu polskiej, nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie bez górnego limitu
  • Pracę w miłej atmosferze
  • Samodzielne stanowisko pracy i dużą swobodę działania
  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie
  • Doskonałe zdolności interpersonalne i komunikatywność
  • Doświadczenie w pracy jako Przedstawiciel Handlowy dla branży Medycznej
  • Wysoka kultura osobista
  • Silna motywacja i determinacja w działaniu, zaangażowanie w pracę
  • Zorientowanie na cele, umiejętność planowania i organizacji własnego czasu
  • Własna działalność gospodarcza lub gotowość współpracy jako firma

 Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego z adnotacją jakiego województwa dotyczy ogłoszenie.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883”

Prezentacja firmy

Firma zajmująca się produkcją wyrobów jubilerskich.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/03/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia