Regionalny Manager Sprzedaży

LeasingTeam Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Numer ref. 0089687

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Zakres obowiązków:

  • Współtworzenie rocznego planu sprzedaży i działań sprzedażowych spółki;
  • Współtworzenie indywidualnego planu marketingowego;
  • Dbałość o budowanie wizerunku firmy i marki na lokalnym rynku;
  • Podejmowanie działań edukacyjnych mających na celu podniesienie;
  • Świadomości biznesowej dealerów w podlegającym Regionie Sprzedaży;
  • Prowadzenie szkoleń w miejscu pracy i wdrożeń;
  • Uzgadnianie i zbieranie zamówień przedsezonowych dealerów w podlegającym Regionie Sprzedaży;
  • Aktywne poszukiwanie nowych miejsc sprzedaży i możliwości rozwoju marki w podlegającym Regionie Sprzedaży;
  • Odpowiedzialność za realizację budżetów uzgodnionych z zarządem spółki;
  • Tworzenie i nadzór nad wdrożeniem standardów jakościowych w dziale sprzedaży;
  • Planowanie pracy z dealerami.

Oczekiwania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (branża techniczna/ motoryzacyjna/ narzędziowa);
  • Dobra znajomość lokalnego rynku i konkurencji;
  • Doświadczenie w sprzedaży;
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji biznesowych;
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Oferta:

  • Umowa o pracę;
  • Praca w międzynarodowej firmie;
  • Możliwość rozwoju wewnątrz firmy;
  • Wiele ciekawych wyzwań zawodowych.