Regionalny Manager Sprzedaży / Dyrektor Regionalny

E-Volve Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem innowacyjnego projektu skierowanego do branż BHP oraz medycznej grupa kapitałowa poszukuje osób do pionu handlowego na stanowisko Regionalnego Managera Sprzedaży (z możliwością awansu na stanowisko Dyrektora Regionalnego) na teren woj. wielkopolskiego.

Spółka E-VOLVE jest spółką celową grupy działającej na rynku polskim oraz międzynarodowym od 20 lat zawiązaną na rzecz implementacji rynkowej innowacyjnych urządzeń typu dyspenser.
Nasze rozwiązania dedykowane są automatycznym systemom zarządzania asortymentem w branżach BHP oraz medycznej i służą optymalizacji procesów oraz kosztów.

Zakres obowiązków:

Główne obowiązki Regionalnego Managera Sprzedaży to:

  • realizacja strategii działań spółki
  • realizacja planów sprzedażowych
  • godne reprezentowanie spółki w relacjach z partnerami biznesowymi
  • budowa sieci dystrybucji zgodnie z metodologią działań E-VOLVE

Wymagania

E-VOLVE jest podmiotem działającym na najwyższych standardach deontologii biznesu. Dlatego nasze priorytetowe oczekiwania od kandydatów na ww. stanowisko to:

  • wysoka kultura osobista
  • najwyższe standardy etyki zawodowej
  • wykształcenie wyższe
  • reprezentatywność oraz przestrzeganie zasad etykiety biznesowej

Oczekiwania

  • doświadczenie w handlu min. 5 lat w tym 2 lata na poziomie kadry managerskiej
  • doświadczenie w profesjonalnym budowaniu długofalowych relacji biznesowych w sektorze B2B
  • doświadczenie w pracy w branży BHP lub medycznej
  • zorientowanie na sukces oraz kreatywne działanie w jego osiąganiu
  • wysoka autodyscyplina oraz dojrzałość biznesowa
  • własne narzędzia pracy
  • gotowość do podjęcia pracy w oparciu o umowę o dzieło lub na działalności gospodarczej
  • predyspozycje do rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach firmy

Oferujemy

Mając na uwadze potrzebę nawiązania długofalowej współpracy z osobami, które zasilą główny trzon kadry managerskiej pionu handlowego naszego Przedsiębiorstwa proponujemy:

  • możliwość współpracy w przestrzeni implementacji rynkowej projektu o najwyższym potencjale biznesowym
  • wyłączność terytorialną w zakresie działań na dany region Polski
  • pełne wsparcie merytoryczne i nie tylko (szkolenia produktowe, wsparcie sprzedażowe, materiały reklamowe itp.)
  • wysokie wynagrodzenie znacznie przewyższające standardowe oferty korporacyjne (od 10 000 zł do 20 000 zł brutto na zasadzie success fee)
  • prace z najlepszymi – wspólne szkolenia, wyjazdy integracyjne itp.
  • możliwość awansu w strukturach firmy
  • praca od pon.-pt.

Prosimy o przesłanie CV wraz z listem intencyjnym uzasadniającym chęć podjęcia współpracy z E-VOLVE oraz załączając opis swoich dotychczasowych osiągnięć tylko osoby spełniające powyższe wymagania.

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

E-VOLVE oraz INTEROPERATOR to polskie przedsięwzięcie specjalizu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi